Dzień Fizyka

logo fuwJuż w najbliższy piątek 10.05. na naszym Wydziale będzie świętowany Dzień Fizyka – to doskonała okazja dla promocji naszego Koła i Chapteru, a także naszych zainteresowań wśród studentów. Wykorzystamy do tego celu plakaty przygotowane na wyjazd do Torunia, które ozdobią parking samochodowy przy bocznym wejściu do naszego budynku.

Od godziny 14.00, podczas grillowego poczęstunku, zbierzemy się koło naszych plakatów  Byłoby świetnie, gdyby udało nam się tego dnia zachęcić kolegów i koleżanki oraz wykładowców do obejrzenia naszych prac i, korzystając z luźnej majowej atmosfery, zapoznania się z tematyką naszych prac badawczych.

Liczymy na Wasza obecność miedzy godzina 14 i 15.30. Tego dnia OSA sponsoruje karnety na napoje, więc będzie to dodatkowo okazja do integracji.