Wybory reprezentanta na Leadership conference w USA – czwartek 10.05 13:40

Wybory odbędą się w czwartek o 13:40 w pokoju 216. Do środy do godziny 15 proszę o e-maila (do wszystkich, na grupę dyskusyjną) z oficjalnym zgłoszeniem i uzasadnieniem.

Jednym z przywilejów OSA Student Chapter jest możliwość wysłania jednej osoby na Leadership Conference do USA. Uczestnik ma pokryte wszystkie koszty podróży i zakwaterowania a dodatkowo może bezpłatnie uczestniczyć w bardzo dobrej konferencji Frontiers in Optics. W tym roku konferencja odbywa się w Rochester k. Nowego Jorku w połowie października: http://www.frontiersinoptics.com/ .
W ubiegłym roku wybory połączyliśmy z wyborem prezesa, w tym roku rozdzielamy te wybory (wybory nowego zarządu odbędą się jesienią).

Na spotkanie i krótką debatę mogą przyjść wszyscy członkowie KNOF, natomiast prawo głosu oraz bycia wybranym mają tylko członkowie OSA Student Chapter. Jeżeli ktoś chciałby jeszcze do chapteru należy indywidualnie zapisać się do OSA a następnie skontaktować się ze mną.

Po spotkaniu zapraszamy na wspólny obiad.