Miesięczne archiwum: Marzec 2013

Wyjazd do Torunia

W weekend 12-14 kwietnia Koło Naukowe Optyki i Fotoniki organizuje wyjazd naukowy do naszych przyjaciół z UMK w Toruniu. Chcemy pokazać im, czym zajmujemy się z optyki na Hożej, dlatego  każdy uczestnik wyjazdu powinien wybrać sobie temat, który go/ją interesuje i przygotować plakat ilustrujący zagadnienie. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z zadeklarowanymi tematami wystąpień, dostępnymi tutaj.

Gotowe są już szablony zrobione w programie CorelX6. Dostępne są różne kolory, lecz zachęcamy do eksperymentowania:) Cała paczka do ściągnięcia tutaj.

Wyjazd z Warszawy z Dworca Centralnego w piątek 12.04. pociągiem IR o 16.08, powrót w niedzielę 14.04 o godzinie 19.16.

OSA&SPIE Toruń

 

Dotacja z Rady Konsultacyjnej

Mam ogromną przyjemność ogłosić, że 25 marca (w dwulecie naszego koła) została przyznana nam cała wnioskowana dotacja na wyjazd naukowy do Torunia. W imieniu swoim oraz Radka chciałbym serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w pisanie wniosku. Szczególne podziękowania i gratulacje dla:

Magdy Bryczek,

Kuby Celarego,

Michała Dąbrowskiego,

Michała Parniaka,

Łukasza Zinkiewicza

oraz dla Arka Trawińskiego z SKFiZ.

Szczegółowe informacje dotyczące wyjazdu już wkrótce. Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję,
Michał Nawrot

PizzaDay – wrażenia

IMG_1025.JPGChyba wszystkim (licznie) obecnym podobała się ostatnia inicjatywa naszego Koła – spotkanie na pizzy. Niebawem kolejny wykład OSA oraz sesja plakatowa, podczas której każdy zainteresowany będzie mógł zapoznać się z naszą naukowa działalnością.

PizzaDay

pizza

Zapraszamy wszystkich naszych sympatyków na PizzaDay – czyli wspólny obiad w Sekretariacie Zakładu Optyki, na I. piętrze, już w najbliższy czwartek, o godz. 14.50.

Po (w trakcie) obiadu – burza mózgów n.t. inicjatyw naszego koła OSA oraz przemówienie Prezesa.

 

Grupa dyskusyjna OSA Warsaw

google groups logo

Chcesz być na bieżąco z działalnością Koła? Interesuje Cię szybka wymiana informacji w gronie aktywnych członków organizacji? Jesteś zainteresowany wiadomościami z pierwszej ręki lub chcesz dowiedzieć się więcej o pomysłach, nad którymi dopiero pracujemy?

Jeśli tak, to serdecznie zachęcamy wszystkich, którzy jeszcze tego nie zrobili, do przyłączenia się do naszej grupy dyskusyjnej OSA Warsaw.

Czekamy na wasze opinie i pomysły!